سوالات متداول مشتریان

برند کوئیک کلین برای کدام کشور است ؟

Quick Clean یک برند ایرانی است که در داخل و خارج از کشور ثبت رسمی شده است . اما محصولات آن بسته به نیاز و نوع مورد انتظار در کارخانه های مختلف و در کشورهای متفاوتی تولید میشود . به طور مثال خوشبو کننده QC ساخت اروپا ( لهستان و فرانسه ) اکثر اسپری ها ساخت چین ( با فرمولاسیون تعیین شده آمریکایی و آلمانی ) و بعضی از اسپری ها و مواد گالنی ساخت ایران میباشد .

برای ماشین خودم چند عدد اسپری لازم دارم . از کجا تهیه کنم ؟

ما در اکثر مراکز استان ها نمایندگی فعال داریم پس احتمالاً در نزدیکترین فروشگاه معتبر نزدیک به محل سکونت خود میتوانید Quick Clean را پیدا نمایید . اما اگر موفق نبودید برای ما پیام ارسال نمایید تا نزدیکترین فروشگاه را به شما معرفی کنیم .

آیا امکان خرید آنلاین از سایت وجود دارد ؟

در حال حاضر در سایت فروش آنلاین نداریم . شما میتوانید تا زمان فراهم شدن امکان خرید آنلاین ، خرید خود را از طریق صفحه محصولات کوئیک کلین در  فروشگاه کارواکس انجام دهید .

برند Quick Clean چه نوع محصولاتی را شامل میشود ؟

در حاضر چهار نوع محصول در سبد خانواده برند کوئیک کلین قرار دارد :

1) اسپری های شوینده ، واکس و مراقبتی خودرو مانند اسپری فوم تایر ، اسپری موتور شوی ، اسپری تمیز کننده داخل ، اسپری واکس داشبورد و …

2) محصولات مکل سوخت و تمیز کننده سیستم احتراق اتومبیل مانند انژکتور شوی و کاربرات شوی ، شوینده و جرم گیر داخل موتور ، تمیز کننده دنده گیربکس و …

3) انواع خوشبو کننده ماشین و منزل مانند خوشبو کننده قطره ای ، خوشبو کننده آویز چوبی ، خوشبو کننده آهسته رهش و اسپری خوشبو کننده

4) مواد گالنی جهت مصرف در کارواش مانند شامپو کارواش ، واکس داشبورد ، واکس لاستیک ، مواد موتورشویی ، مواد صفرشویی و نظافت داخل در هجم های یک لیتری ، پنج لیتری و بیست لیتری .

برای خرید عمده و درخواست نمایندگی چه اقدامی انجام دهم ؟

شما میتوانید ار طریق فرم مربوطه در سایت درخواست خود را ارسال نمایید . کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

اگر سوال شما در این لیست نیست

می توانید از طریق تماس با ما سوالات خود را مطرح کنید ما آماده پاسخگویی هستیم

شروع یک راه بزرگ

با توجه به استقبال چشمگیر مشتریان و علاقمندان محصولات خودرویی از برند ما ،  کوئیک کلین چشم اندازهای خود را به صورت زیر تعیین نموده است :

چشم انداز کوتاه مدت : تکمیل بیش از پیش سبد محصولات به طوری که نیازهای مورد انتظار در زمینه محصولات مراقتی خودرو ، لوکس اتومبیل ، خوشبو کننده و صنعتی – خودرویی را برآورده نماید .

چشم انداز میان مدت : تثبیت شدن به عنوان برند اول محصولات خودرویی در کشور و به دست آوردن بیش از نیمی از مصرف بازار داخل

چشم انداز بلند مدت : صادرات محصولات به کشورهای منطقه

کیفیت برتر

کلیه محصولات Quick Clean قبل از تولید با سخت ترین تست های کنترل کیفیت آزمایش شده و نمره قبولی گرفته اند . فرمولاسیون کلیه محصولات از معتبرترین لابراتوارهای شیمی در آمریکا ( اسپری واکس ) ، آلمان ( محصولات صنعتی ) و فرانسه ( خوشبو کننده ) تهیه و به کارخانه های تولید کننده تحویل داده شده است .

معیار اصلی در انتخاب کارخانه و کشور تولید کننده یک محصول خاص برآورده نمودن انتظار ما از کیفیت و ظاهر محصول و رعایت تمامی خطوط کیفیتی از قبل تعیین شده میباشد .

شایان ذکر است تست کنترل کیفیت بعد از تولید هم به صورت مستمر و دوره ای ادامه دارد تا با ثبات کیفیت بتوانیم جایگاه خود را در بازار تثبیت و بهبود بخشیم .